Start    Mapa strony    Kontakt  
     ABC Ogrzewania       Kalkulatory On-Line       Poradniki TV       Dlaczego Viessmann?      
Facebook Zobacz nasz profil na Pinterest Zobacz nasz kanał Youtube
Strona startowa  >>   Piece grzewcze
Piece grzewcze
Piece grzewcze
Piece grzewcze Viessmann - najwyższa jakość


Piece grzewcze „Piece grzewcze” to potoczne określenie kotłów grzewczych lub inaczej kotłów do centralnego ogrzewania budynków.

Firma Viessmann oferuje piece grzewcze olejowe, gazowe i na paliwa stałe do zastosowania w małych jak i dużych obiektach, do instalacji nowych jak i modernizowanych.

Co łączy piece grzewcze firmy Viessmann ? Są to unikalne rozwiązania, które gwarantują maksymalne wykorzystanie paliwa oraz długą i niezawodną pracę kotłów.


Są to miedzy innymi: powierzchnie wymiany ciepła InoX-Radial i InoX-Crossal wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej i o specjalnej konstrukcji; palniki promiennikowe MatriX; układ kontrolujący i regulujący jakość spalania Lambda-Pro-Control, który zapewniający maksymalne wykorzystanie nawet najmniejszej ilości paliwa podczas normalnej pracy kotła, powierzchnie grzewcze Biferral, które są połączeniem spali i żeliwa; rury płomieniówkowe - również warstwowe typu Triplex itp. Każde z tych rozwiązań ma na celu uzyskanie wysokich sprawności kotłów grzewczych w czasie ich normalnego użytkowania.
 

Piece grzewcze firmy Viessmann idealnie nadają się do zastosowania w modernizowanych instalacjach – jako wymiana kotła na nowy lub rozbudowa instalacji o dodatkowe źródło ciepła. Bogata oferta kotłów gazowych, olejowych czy na paliwo stałe pozwala wybrać urządzenie odpowiadające dokładnie potrzebom użytkownika.

Firma Viessmann oferuje kompletne rozwiązania systemów grzewczych. Poza głównym elementem każdej niemal instalacji - piecem grzewczym, oferuje również podgrzewacze wody użytkowej, grzejniki i systemy ogrzewania podłogowego, stacje uzdatniania wody, kolektory słoneczne płaskie i próżniowe, pompy ciepła, systemy regulacji i komunikacji, oraz niemal wszystkie urządzenia potrzebne do wykonania kompletnej instalacji grzewczej w każdym budynku. 
Piece grzewcze, grzejniki, kolektory słoneczne Viessmann - wszystko co potrzeba aby wykonać nowoczesne i oszczędne ogrzewanie

Zobacz również :

Czym różni się kocioł kondensacyjny od tradycyjnego ?  >>

Kocioł kondensacyjny i grzejniki ?  >>

Czy kolektory opłacają sie ?  >>

Kolektor płaski czy próżniowy ?  >>

Ile kosztuje ogrzewanie pompą ciepła ?  >>
 

Konfigurator produktów
    Zgłoś błąd na stronie   |  Polityka prywatności Zastrzeżenia prawne |  © Viessmann Sp. z o.o.

Nowości Viessmann - targi ISH Frankfurt 2015 - zobacz film oraz zdjęcia

Piece grzewcze  |  Piece gazowe  |  Piece kondensacyjne  |  Piece na drewno  |  Wymiana co  |  Koszty ogrzewania